S142ARNT024 - GavazziAutomation
Photoelectric sensors
S142ARNT024_12x12.png
S142ARNT024
Amplifier for Through Beam sensors, Range up to: 50000mm, Adjustable Sensitivity, Disgnostic Functions, Alignment help, Power Supply : 24Vac, SPDT relay + NPN output, 11 pole Plug Connection, UL508, UL325, CSA, Test input
Spezifikationen
Rated operating distance
50000 mm
Rated Operational voltage UB at DC
0 V ... 0 V