S142ARNN230 - GavazziAutomation
Photoelectric sensors
S142ARNN230_12x12.png
S142ARNN230
Amplifier for Through Beam sensors, Range up to: 50000mm, Adjustable Sensitivity, Disgnostic Functions, Alignment help, Power Supply : 230 Vac, SPDT relay + NPN output, 11 pole Plug Connection, UL508, UL325, CSA, Alarm Output
Spezifikationen
Rated operating distance
50000 mm
Rated Operational voltage UB at DC
0 V ... 0 V